otrdiena, 2011. gada 22. marts

» Visu Latvijai! aicina iedzīvotājus piedalīties 24. marta protesta akcijā pret netaisnīgajiem Latvenergo tarifiem

Ir paredzēts, ka no 2011. gada 1. aprīļa mājsaimniecībām stāsies spēkā jauns Latvenergo elektroenerģijas tarifs, kas par patērēto elektroenerģiju virs 1200 kWh gadā (100 kWh mēnesī) paredz būtiski augstāku tarifu. Ir skaidrs, ka šāds tarifu plāns visvairāk skars ģimenes ar bērniem vai kurās kopā dzīvo vairākas paaudzes, lauku mājsaimniecības un mājsaimniecības, kuras izvēlējušās videi draudzīgāku (bet elektroenerģiju patērējošu) apkures veidu. Šīm mājsaimniecībām praksē nav iespējams iekļauties 100 kWh elektroenerģijas patēriņā mēnesī.

Šāds tarifu plāns ir ne vien ekonomiski neloģisks (vairāk maksā tas, kas vairāk patērē), bet arī netaisnīgs pret ģimenēm ar bērniem un ilgtermiņā negatīvi ietekmēs jau tā traģisko Latvijas demogrāfisko situāciju. Sabiedrībai kārtējo reizi tiek dots signāls – ģimenes ar bērniem mums nav vajadzīgas. No valstij piederoša uzņēmuma šāda attieksme nebūtu pieļaujama, taču, kas vēl ciniskāk – šo netaisnīgo elektroenerģijas tarifu nu jau ir apstiprinājusi arī institūcija, kurai it kā vajadzētu rūpēties par sabiedrības interesēm – nesen valdošās koalīcijas ievēlētā Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisija.

Ņemot vērā iepriekš minēto, partija „Visu Latvijai!” atbalsta un aicina visu Latvijas sabiedrību, neatkarīgi no sociālā stāvokļa un politiskās pārliecības, iesaistīties 24. martā plānotajā protesta akcijā pret netaisnīgajiem Latvenergo elektroenerģijas tarifiem, kā arī vispārējo valdošās koalīcijas cinisko attieksmi pret Latvijas iedzīvotājiem. Neļausim mūs kārtējo reizi muļķot! Tiksimies 24. martā 12:00 Rīgā pie Prezidenta pils, lai iesniegtu prasības Valsts prezidentam un pēc tam dotos gājienā līdz Saeimai. Šajā dienā atsevišķas arodorganizācijas rīkos arī citas protesta akcijas.

„Visu Latvijai!” aicina iedzīvotājus savas prasības izteikt miermīlīgi, nepakļaujoties iespējamām provokācijām no cilvēkiem, kas apzināti vai neapzināti varētu censties šo akciju diskreditēt.

Partijas „Visu Latvijai!” valde

Informāciju sagatavoja VL valdes loceklis Jānis Iesalnieks

» Akcijas rezolūcija

Nav komentāru:

Ierakstīt komentāru